Červen 2021

SPPORTOVNÍ DEN

V pátek 25. 6. proběhne ve škole Sportovní den- závody v lehké atletice.

VÝLET DO MIRAKULA

V pondělí 21. 6. 2021 vyjedou žáci základní školy a starší děti z mateřské školy do zábavního parku Mirakulum.

Užijí si atrakce parku a zároveň se zúčastní výchovného programu o přírodě. Vše proběhne formou projektového dne mimo školu, a proto mají děti celý výlet hrazen z dotace Šablony III, do kterého jsme zapojeni.

Odjezd je v 7:30 hodin od MŠ a následně od ZŠ (školní děti musí přijít již po 7. hodině, protože se ještě musí otestovat), návrat nejpozději do 16 hodin.

.Mateřská škola

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

V úterý 29. 6. proběhne od 9 hodin na zahradě MŠ vystoupení kouzelnice Adonis, která poté slavnostně vyřadí předškoláky z mateřské školy.

Program je pro děti zdarma (realizován formou Šablon III.)

ŠKOLA NANEČISTO

V pondělí 14. 6. 2021 navštíví předškoláci od 13:45 do 14:35 hodin základní školu.

Prohlédnou si prostory školy a pod vedením paní učitelky ze školy budou plnit drobné školní úkoly.

Do školy i zpět do mateřské školy je doprovodí jejich učitel/ka z MŠ. S sebou si přinesou jen přezůvky.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 od 17:00 hodin proběhnou v prostorách MŠ třídní schůzky pro rodiče dětí navštěvující MŠ, především pro nově nastupující od 1. 9. 2021.

Prohlédnete si prostory školky, dozvíte se, co budou děti do školky potřebovat a další informace k organizaci školky.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

V úterý 15. 6. 2021 proběhnou v základní škole od 16:30 hodin třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků.

S ředitelkou školy dořešíte úřední záležitosti, máte možnost si školu prohlédnout a dostanete informace o nadcházejícím školním roce a o tom, co budou děti do školy potřebovat.

DĚTSKÝ DEN

V úterý 1. 6. 2021 proběhl na zahradě školy Dětský den pro děti z mateřské i základní školy.

Velice děkujeme všem sponzorům za dary pro děti, které byly využity na odměny pro děti při různých soutěžích, případně budou ještě použity jako odměny pro děti při akcích v závěru školního roku.